firemní razítka výroba a zpracování

Razítka Zlín - výroba razítek - snadné objednání e-mailem.

(Výroba razítek pro Zlín a okolí. S typem a velikostí razítka vám poradíme - stačí zaslat údaje)

Na více kusů a rozsáhlejší firemní zakázky slevy na základě kalkulace - kontaktujte nás s poptávkou.

Snadné objednání razítka e-mailem (ušetříme Vám cestu se zadáním). Na základě e-mailu Vám zpracujeme zdarma grafiku, zašleme náhled a kalkulaci (poradíme i vhodný strojek / velikost). Po schválení zrealizujeme (razítka nezhotovujeme na počkání, obvyklý termín k vyzvednutí je cca 4 prac. dny.)

Vyzvednutí razítka Zlín

Hotové razítko si můžete vyzvednout na adrese: Nám. Práce 1099, 760 01 Zlín Centrum-Tržnice (vstup prodejna Slůně.eu)

nebo bez poplatku i na libovolné výdejně Zásilkovny (kdekoliv v ČR), pokud by Vám to lépe vyhovovalo.
Lze také za +49,- vše doručit na konkrétní adresu přímo do firmy / do domu.

Vám nejbližší výdejnu naleznete na www.zasilkovna.cz výdejní místa razítek
razítka Zlín

MINI (razítko pro drobné údaje - malá jmenovka)

mini razítko - výroba razítek

Velikost 10

Razítko s plochou 26 x 9 mm umožní maximálně tři řádky textu, ovšem krátkého a malého. Používá se spíše pro texty dvouřádkové nebo jednořádkové, typicky například malé jmenovky do drobných kolonek formulářů (pro lékaře apod.). Na běžné jmenovky (firemní, školní...) a adresní razítka obsahující IČO je vhodnější strojek o velikost větší.

cena a podrobnosti...

MALÉ (razítko fyzická osoba - adresní - razítko pro OSVČ - jmenovka)

malé razítko - výroba razítek

Velikost 20

Do razítka s plochou pro otisk 37 x 13 mm lze umístit až 4 řádky kratšího textu, což často postačuje pro jméno, adresu a IČO. Jde obvykle o nejmenší živnostenské razítko OSVČ - fyzické osoby. U delších názvů nebo pro lepší čitelnost se doporučuje razítko o velikost větší.

cena a podrobnosti...

STŘEDNÍ (razítko firmy - plátce DPH - razítko pro podnikatele s kontaktem)

střední razítko - výroba razítek

Velikost 30

Razítko s plochou pro otisk 46 x 17 mm je rozumná volba pro základní firemní a podnikatelské použití. Je vhodné jako razítko pro OSVČ, plátce DPH, spolky, sdružení i firmy od společností s r.o. až po a.s. Pro více kontaktních údajů či logo v razítku se doporučuje razítko větší.

cena a podrobnosti...

VELKÉ (firemní razítko s logem - sídlo a provozovna - více kontaktů: e-mail, web, tel.)

velké razítko - výroba razítek Praha

Velikost 40

Razítko s plochou 58 x 22 mm poskytuje obvykle dostatek prostoru pro textové údaje včetně kontaktů (telefonu, e-mailu, webové adresy). Lze zakomponovat i minimalistické logo nebo doplnit více adres (fakturační adresu - sídlo, provozovnu - pobočku - sklad aj.).

cena a podrobnosti...

razítka Zlín
vizitky

KULATÉ RAZÍTKO

kulaté razítko - výroba kulatého razítka

Revizní ● Znalecké ● Úřední ● Eventové

Zhotovujeme kulatá razítka různých velikostí (např. revizní razítko - razítko pro revizního technika, úřední kulaté, razítko se znakem ...).ceny a podrobnosti na dotaz

REVIZNÍ razítka

OVÁLNÉ RAZÍTKO

oválné razítko - výroba oválného razítka

Designové ● Turistické ● Hotelové ● Výroční ● Reklamní

Navrhnout lze na přání také designové oválné razítko (např. pro restaurace, penziony, spolky, kluby... ale i výročí, události...).ceny a podrobnosti na dotaz

ČTVERCOVÉ RAZÍTKO

čtvercové razítko - výroba čtvercového razítka

Evidenční ● Kontrolní ● Označovací

Připravit je možné také razítko čtvercové v různých velikostech s otiskem na zakázku (např. kontrolní, zkušební, označovací, ...).ceny a podrobnosti na dotaz

ÚČETNÍ RAZÍTKO - účtovací předpis - předkontační, kontační - tabulka pro účtárny

účetní razítko - účetní předpis MD, DAL

Tabulkové ● Zaúčtovací ● Košilkové ● Evidenční ● Oběhové ● Dokladové ● Schvalovací ● Podpisové ● Předkontační ● Kontační ● Předpisové

Účetní, schvalovací či oběhové razítko s tabulkou nebo kolonkami dle potřeb. Velikost, texty i linky lze připravit přímo na míru specifickým potřebám účtárny, firemním zvyklostem a nastevenému režimu konkrétní firmy.


ceny a podrobnosti na dotaz

PODACÍ A ÚŘEDNÍ RAZÍTKO, LÉKAŘSKÉ - MUDr., VIDIMACE A LEGALIZACE, aj.

úřední razítko

Podací ● Legalizační ● Vidimační ● Kulaté se státním znakem ● Lékařské ● Advokátní

Podací a úřední razítka včetně individualizace pro konkrétní subjekty. Razítko vidimace, legalizace, lékařské razítko MUDr. pro doktory, ordinace, nemocnice, kulaté razítko se státním znakem, pro školy. Oprávněnost požadavku je třeba doložit příslušnými dokumenty.


ceny a podrobnosti na dotaz

razítka 1

Razítka jiných rozměrů

Pokud zde nenaleznete razítko potřebného tvaru nebo velikosti, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se zajistit vhodný typ ze širokého spektra vyráběných modelů různých strojků.

Štočky do razítek (tiskové desky)

Zhotovená nová razítka již štoček (tiskovou desku) obsahují a je součástí ceny. Výměnu štočků u starých razítek na výdejnách neprovádíme, jsme však schopni Vám na přání samotný nový štoček zhotovit, pokud si jej chcete vyměnit sami (nejedná se o nic složitého, tisková deska je u běžných strojků pouze přilepena oboustrannou lepící páskou).

Náležitosti razítka - co má být na razítku - jaké údaje na razítko - vzor

Často diskutovanou otázkou jsou náležitosti razítka, tedy co má být na razítku, jaké údaje na razítko dát. Vzor razítka pro jednotlivé subjekty, podnikatele i právické osoby naleznete pod jednotlivými vzory razítek v odkazech níže: razítko fyzická osoba, razítko právnická osoba, razítko sro (razítko s.r.o., spol. s r.o.), razítko a.s., Za důležité údaje se obecně považují název (obchodní jméno společnosti nebo jméno podnikatele), adresa sídla (ulice a číslo popisné/orientační, PSČ a město) a identifikační údaje (IČO, u plátců DPH také DIČ). Nepovinné údaje na razítko, tedy volitelné, jsou kontaktní údaje jako telefon, e-mail, webová adresa www stránek, QR kód apod. Detailnější informace o tom, zda je správně IČO nebo IČ, má-li DIČ v razítku uvádět také neplátce DPH, jak má vypadat razítko živnostníka (vzor razítka pro živnost), razítko OSVČ náležitosti (vzor razítko OSVČ) a řadu dalších naleznete v sekci Informace. Základní vzor pro firemní razítko má text v řádkovém uspořádání bez rámečku. Grafické ztvárnění však není svázáno přísnými pravidly. Rámeček tedy může být doplněn stejně jako další grafické prvky zajišťující zvýraznění a originalitu. Pro některé skupiny razítek platí naopak striktní pravidla nebo odlišné vzory a tvary. Jde například o poštovní razítko pro označování zásilek České pošty s číslem dohody vnitrostátní a mezinárodní, lékařské razítko, úřední kulaté razítko s předepsaným průměrem, revizní razítko apod.

základní vzory velikostí otisků razítek
razítka Zlín
vizitky
razítka 2

Ozdobné a zvýrazňovací rámečky razítek (razítko s rámečkem)

ozdobné rámečky
Rámeček razítka může opticky zvýraznit otisk a vylepšit jedinečnost vzhledu. V případě zájmu Vám razítko můžeme ozvláštnit tímto zajímavým prvkem. U rámečků je ovšem třeba počítat s rezervou ve velikosti a zpravidla se používá strojek o stupeň větší.


Originální oborová razítka

originální oborová razítka
Do razítka můžeme zpracovat také výstižnou grafiku, která odliší vaše razítko od tuctu jiných razítek a na první pohled tak vynikne obor činnosti.


Individuální kulaté razítko - výroba kulatých razítek

výroba kulatých razítek
Velmi působivě může vypadat kulaté razítko s individuálním motivem, které jsme také schopni vám zhotovit na míru. Kulaté razítko dodávající punc může obsahovat text do kruhu s vašimi údaji, který za vás zalomíme.


Razítko s logem - firemní logo do razítka

Vyrobíme také razítko s logem. Vložit firemní logo do razítka však nemusí být vždy snadné. Velmi záleží na konkrétním designu. Úskalí mohou přinést např. různobarevné přechody nebo příliš tenké linky vzniklé zmenšením rozsáhlých grafik do malé plochy razítka. Myslíme za vás na tyto nástrahy a pokud je to možné, zajistíme i potřebné úpravy a také převody z většiny nejrůznějších podkladů, nemáte-li správná zdrojová data v potřebných křivkách.


Výroba nových razítek COLOP

Dodáváme kompletní nová samobarvící razítka rakouské značky COLOP. Konečná cena je uvedena za komplet, tedy za strojek včetně polštářku a štočku, Razítko můžete začít ihned používat.

razítka 3

Vizitky - grafické návrhy, výroba a tisk vizitek

Současně s výrobou razítka Vám můžeme připravit a vytisknout také vizitky. Design navrhneme podle zaslaných údajů, graficky zpracujeme na Vaše přání. Připravíme náhledy a tisk vizitek proběhne až po schválení finální korektury. Výroba vizitek je možná i samostatně bez razítka.

vizitky

Zlín

Zlín


razítka Zlín - výroba razítek:
razítka Zlín