firemní razítka výroba a zpracování

Razítka Český Brod - výroba razítek - snadné objednání e-mailem.

(Výroba razítek pro Český Brod a okolí. S typem a velikostí razítka vám poradíme - stačí zaslat údaje)

Na více kusů a rozsáhlejší firemní zakázky slevy na základě kalkulace - kontaktujte nás s poptávkou.

Snadné objednání razítka e-mailem (ušetříme Vám cestu se zadáním). Na základě e-mailu Vám zpracujeme zdarma grafiku, zašleme náhled a kalkulaci (poradíme i vhodný strojek / velikost). Po schválení zrealizujeme (razítka nezhotovujeme na počkání, obvyklý termín k vyzvednutí je cca 4 prac. dny.)

Vyzvednutí razítka Český Brod

Hotové razítko si můžete vyzvednout na adrese: nám. Arnošta z Pardubic 15, 282 01 Český Brod (vstup Drogerie)

nebo bez poplatku i na libovolné výdejně Zásilkovny kdekoliv v ČR, pokud by Vám to lépe vyhovovalo.

výdejní místa razítek
Vám nejbližší výdejnu naleznete na www.zasilkovna.cz
(zcela zdarma - pouze za základní cenu razítka)


Dodání až do firmy / do domu

Razítka lze také na přání za +49,- doručit přímo do firmy / do domu (na konkrétní adresu).

razítka Český Brod


MINI (razítko pro drobné údaje - malá jmenovka)

mini razítko - výroba razítek

Velikost 10

Razítko s plochou 26 x 9 mm umožní maximálně tři řádky textu, ovšem krátkého a malého. Používá se spíše pro texty dvouřádkové nebo jednořádkové, typicky například malé jmenovky do drobných kolonek formulářů (pro lékaře apod.). Na běžné jmenovky (firemní, školní...) a adresní razítka obsahující IČO je vhodnější strojek o velikost větší.

cena a podrobnosti...

MALÉ (razítko fyzická osoba - adresní - razítko pro OSVČ - jmenovka)

malé razítko - výroba razítek

Velikost 20

Do razítka s plochou pro otisk 37 x 13 mm lze umístit až 4 řádky kratšího textu, což často postačuje pro jméno, adresu a IČO. Jde obvykle o nejmenší živnostenské razítko OSVČ - fyzické osoby. U delších názvů nebo pro lepší čitelnost se doporučuje razítko o velikost větší.

cena a podrobnosti...

STŘEDNÍ (razítko firmy - plátce DPH - razítko pro podnikatele s kontaktem)

střední razítko - výroba razítek

Velikost 30

Razítko s plochou pro otisk 46 x 17 mm je rozumná volba pro základní firemní a podnikatelské použití. Je vhodné jako razítko pro OSVČ, plátce DPH, spolky, sdružení i firmy od společností s r.o. až po a.s. Pro více kontaktních údajů či logo v razítku se doporučuje razítko větší.

cena a podrobnosti...

VELKÉ (firemní razítko s logem - sídlo a provozovna - více kontaktů: e-mail, web, tel.)

velké razítko - výroba razítek Praha

Velikost 40

Razítko s plochou 58 x 22 mm poskytuje obvykle dostatek prostoru pro textové údaje včetně kontaktů (telefonu, e-mailu, webové adresy). Lze zakomponovat i minimalistické logo nebo doplnit více adres (fakturační adresu - sídlo, provozovnu - pobočku - sklad aj.).

cena a podrobnosti...

razítka Český Brod
vizitky

KULATÉ RAZÍTKO

kulaté razítko - výroba kulatého razítka

Revizní ● Znalecké ● Úřední ● Eventové

Zhotovujeme kulatá razítka různých velikostí (např. revizní razítko - razítko pro revizního technika, úřední kulaté, razítko se znakem ...).

ceny a podrobnosti na dotaz

OVÁLNÉ RAZÍTKO

oválné razítko - výroba oválného razítka

Designové ● Turistické ● Hotelové ● Výroční ● Reklamní

Navrhnout lze na přání také designové oválné razítko (např. pro restaurace, penziony, spolky, kluby... ale i výročí, události...).

ceny a podrobnosti na dotaz

ČTVERCOVÉ RAZÍTKO

čtvercové razítko - výroba čtvercového razítka

Evidenční ● Kontrolní ● Označovací

Připravit je možné také razítko čtvercové v různých velikostech s otiskem na zakázku (např. kontrolní, zkušební, označovací, ...).

ceny a podrobnosti na dotaz

razítka 1

Razítka jiných rozměrů

Pokud zde nenaleznete razítko potřebného tvaru nebo velikosti, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se zajistit vhodný typ ze širokého spektra vyráběných modelů různých strojků.

Štočky do razítek (tiskové desky)

Zhotovená nová razítka již štoček (tiskovou desku) obsahují a je součástí ceny. Výměnu štočků u starých razítek na výdejnách neprovádíme, jsme však schopni Vám na přání samotný nový štoček zhotovit, pokud si jej chcete vyměnit sami (nejedná se o nic složitého, tisková deska je u běžných strojků pouze přilepena oboustrannou lepící páskou).

základní vzory velikostí otisků razítek
razítka Český Brod
vizitky
razítka 2

Ozdobné a zvýrazňovací rámečky razítek (razítko s rámečkem)

ozdobné rámečky
Rámeček razítka může opticky zvýraznit otisk a vylepšit jedinečnost vzhledu. V případě zájmu Vám razítko můžeme ozvláštnit tímto zajímavým prvkem. U rámečků je ovšem třeba počítat s rezervou ve velikosti a zpravidla se používá strojek o stupeň větší.


Originální oborová razítka

originální oborová razítka
Do razítka můžeme zpracovat také výstižnou grafiku, která odliší vaše razítko od tuctu jiných razítek a na první pohled tak vynikne obor činnosti.


Individuální kulaté razítko - výroba kulatých razítek

výroba kulatých razítek
Velmi působivě může vypadat kulaté razítko s individuálním motivem, které jsme také schopni vám zhotovit na míru. Kulaté razítko dodávající punc může obsahovat text do kruhu s vašimi údaji, který za vás zalomíme.


Razítko s logem - firemní logo do razítka

Vyrobíme také razítko s logem. Vložit firemní logo do razítka však nemusí být vždy snadné. Velmi záleží na konkrétním designu. Úskalí mohou přinést např. různobarevné přechody nebo příliš tenké linky vzniklé zmenšením rozsáhlých grafik do malé plochy razítka. Myslíme za vás na tyto nástrahy a pokud je to možné, zajistíme i potřebné úpravy a také převody z většiny nejrůznějších podkladů, nemáte-li správná zdrojová data v potřebných křivkách.


Výroba nových razítek COLOP

Dodáváme kompletní nová samobarvící razítka rakouské značky COLOP. Konečná cena je uvedena za komplet, tedy za strojek včetně polštářku a štočku, Razítko můžete začít ihned používat.

razítka 3
razítka Český Brod

Vizitky - grafické návrhy, výroba a tisk vizitek

Současně s výrobou razítka Vám můžeme připravit a vytisknout také vizitky. Design navrhneme podle zaslaných údajů, graficky zpracujeme na Vaše přání. Připravíme náhledy a tisk vizitek proběhne až po schválení finální korektury. Výroba vizitek je možná i samostatně bez razítka.

vizitky

Český Brod a okolí

Liblice, Štolmíř
Tuchoraz, Tismice, Rostoklaty, Břežany, Černíky, Kounice, Chrást, Poříčany, Klučov, Hořany, Milčice, Tatce, Chotutice, Radim, Vrbčany, Plaňany, Chrášťany

Významná místa, instituce, firmy a zajímavosti v lokalitě Český Brod: Kostel sv. Gotharda a kamenná zvonice, Kostel Nejsvětější trojice, Měšťanský pivovar, vysílač Liblice, jehož dvojice stožárů představuje nejvyšší stavby v ČR, Městský úřad Český Brod


Razítka Český Brod a okolí

Výroba razítka pro Český Brod a okolí.


Razítka Český Brod - výroba razítek:
razítka Český Brod